Elektronik w dziedzinie techniki maszyn i techniki napędowej

Elektronik w dziedzinie techniki maszyn i techniki napędowej (m/k/i) / Budowniczy maszyn (m/w/i)

Od 1946 roku oferujemy naszym klientom technologię napędów, napędy specjalne, serwis i konserwację, diagnostykę i nasz innowacyjny serwis" ZOI - Konserwacja zorientowana na stan techniczny"pełen zakres usług w dziedzinie napędów elektrycznych.

Z ponad 100 pracownikami w siedzibie w Rheine ok. 180 pracownikami w grupie, staliśmy się liderem rynkowym w regionie. Wraz z naszymi spółkami zależnymi jesteśmy oferentem systemów i dostawcą szerokiego wachlarza wymagań w zakresie techniki napędowej i sterowania.

Zostań częścią naszego zespołu.

Aktualnie w najbliższym możliwym terminie szukamy:

Zadania:

  • Samodzielna naprawa mechaniczna i konserwacja silników elektrycznych, przekładni, generatorów, pomp i wciągników
  • Demontaż/montaż elementów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych i elektrotechnicznych
  • Montaż i uruchomienie systemów napędowych
  • Serwis na obszarze Niemiec

Państwa umiejętności:

  • Są Państwo technikiem elektronikiem w dziedzinie techniki maszyn i napędów / konstruktorem maszyn elektrycznych lub posiadają porównywalne wykształcenie w zakresie elektrotechniki lub mechaniki
  • W idealnym przypadku doświadczenie zawodowe w zakresie montażu, demontażu i naprawy napędów elektrycznych
  • Znajomość obsługi nowoczesnych systemów pomiarowych, testujących i analizujących
  • Lubią Państwo pracować samodzielnie i na własną odpowiedzialność
  • Lubią Państwo pracować w zespole

Oferujemy:

  • długoterminowy stosunek pracy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • odpowiednie wynagrodzenie
  • nowoczesne wyposażenie warsztatów i fabryk
  • ciekawe i ambitne działania
  • możliwości wewnętrznego i zewnętrznego doskonalenia zawodowego

Czekamy z niecierpliwością na poznanie Państwa kwalifikacji.

Prosimy o przesłanie nam dokumentów aplikacyjnych z podaniem najwcześniejszej możliwej daty rozpoczęcia i oczekiwań płacowych:

Nie muszą Państwo czekać długo na naszą odpowiedź.

Lisa Fier

Oficer personelu

  • 1